Deze Gibson SG Standard HP-II laat zien hoe veelzijdig een SG kan zijn

De Blood Orange Fade trekt meteen de aandacht, maar de Gibson SG Standard HP-II uit 2018 heeft meer te bieden dan zijn uiterlijk. Onder de gevlamde esdoorn top zit de vertrouwde mahonie body van een SG, gecombineerd met een mahonie hals met Slim Taper-profiel. Het dubbele cutaway-ontwerp geeft je alle ruimte om de hoge posities te verkennen. Dit is een elektrische gitaar voor spelers die van het directe SG-gevoel houden en tegelijk meer klankmogelijkheden binnen handbereik willen.

De 57 Classic in de halspositie en Super 57 Classic bij de brug geven je twee verschillende invalshoeken op de warme, duidelijke klank van humbuckers. Van volle akkoorden tot scherp omlijnde sololijnen: met de elementschakelaar, afzonderlijke volume- en toonregelaars kun je snel van karakter wisselen. De push-pull-volumeknoppen en interne DIP-schakelaars breiden de bedrading verder uit, onder meer met mogelijkheden voor coil-splitting of tapping en een high-passfilter. Zo nodigt deze SG uit om niet bij één vertrouwde instelling te blijven hangen.

De gitaar heeft een Richlite fretboard met 24 frets, een 12-inch radius en een mensuur van 24,75 inch. De aluminium Tune-O-Matic brug en stopbar worden aangevuld met een verstelbare titanium zero-fret topkam en locking tuners. De mahonie hals met Slim Taper-profiel maakt snelle positiewisselingen prettig, terwijl de meegeleverde hardcase het instrument onderweg beschermt. De Blood Orange Fade afwerking en gevlamde esdoorn top geven deze HP-II een herkenbare uitstraling zonder dat de praktische uitrusting naar de achtergrond verdwijnt.

Dit tweedehands exemplaar verkeert in zeer nette staat. In de lak is alleen wat lichte craquelé zichtbaar; alle onderdelen zijn origineel. Voor verzending of afhaling wordt het instrument door onze technicus geïnspecteerd en indien nodig ingespeeld.

Benieuwd wat deze veelzijdige SG in jouw handen doet? Ontdek de HP-II en zijn verschillende klanken zelf.

Este producto es vendido tal cual

Este producto fue vendido tal y no puede ser devuelto al menos qué sea entregado en una condición diferente a como fue descrito o fotografiado.Los productos deben ser devueltos en su estado original junto a todo su empaquetado original. Obtén más información.

Publicadohace 18 días
EstadoMuy bueno (segunda mano)
Productos en estado muy bueno pueden mostrar algunas señales de gasto físico o rayones pero funcionan debidamente y están en condiciones favorables.Más información
Marca
Modelo
  • SG Standard HP-II with Locking Grover Tuners
Acabado
  • Blood Orange Fade
Categorías
Año
  • 2018
Material del mástil
  • Palo de rosa
Material del cuerpo
  • Caoba
Confección del mástil
  • Mástil encolado
Forma del Cuerpo
  • Doble Cutaway
Para derechos / Para zurdos
  • Para derechos
Serie
Numero de cuerdas
  • 6 cuerdas
Subfamilia de modelos
Material del cuello
  • Caoba
Estilo del terminado
  • Gloss
Tipo De Cuerpo
  • Cuerpo sólido
Patrón de finalización
  • Fade
Tipo de puente/cordal
  • Barra de parada
Configuración de la pastilla
  • HH
Longitud de la escala
  • 24,75"
Familia de colores
  • Naranja
Familia de Modelo
Estilo tapa de madera
  • Flameado
Número de trastes
  • 24

La información de seguridad del producto se encuentra disponible aquí.

Dijkmans Guitars

BREDA, Países Bajos
En Reverb desde:2017

Protección de Reverb

Devoluciones sencillas, transacciones seguras, asistencia personal

Más información

Pago seguro

Anuncios similares promocionados













Reseñas del producto

Reverb Gives

Tus compras permiten que algunos programas de música juveniles obtengan el equipo que necesitan para hacer su música.

Oops, al parecer se te olvidó algo. Por favor revisa los campos señalados en rojo.